.

.

Мачка Стапче Играчка Интерактивни Мачка Играчка со Супер Вшмукување Чаша Монтажни 1 Стапче 8 КОМПЈУТЕРИ Пердув Замени Мачка Пердув Пролет Играчки за Внатрешна Мач?

Мачка Стапче Играчка Интерактивни Мачка Играчка со Супер Вшмукување Чаша Монтажни 1 Стапче 8 КОМПЈУТЕРИ Пердув

DEN 311.76
Залиха

Стапче закачка мачка играчка е сигурен да ја добиете вашата kitty скокне, вата и осцилирачки.Жица е тенка доволно да скокаат наоколу со малку напор, исто така, прави пердуви танц erratically и плени felines од сите возрасти!. 2 забава режими;1.Мачка авто-забава : Оваа играчка дава време на вежба 1.Мачка авто-забава : Оваа играчка обезбедува часа на вежбање & авто-забавен за здравствена заштита и елиминација од досада и домашно милениче депресија, бидејќи вашата мачка може да се игра сам кога господар не е дома.2.Интерактивна Игра : Бран околу тоа—жица ги прави да се движат како на инсекти и го активира природниот ловечки инстинкт во kitties.Оваа играчка ќе го задржи вашето крзно-бебе играње енергично, за неколку часа.Само се биде внимателен да не се носат нејзиниот надвор премногу!????Смешни интерактивни мачка играчки : Користењето на оваа мачка пердув играчки ќе ја зајакне врската меѓу мачките и вас.Како пердуви мавтајќи како птица, нашата мачка играчки стимулира вашата мачка ловечки инстинкти, го брка игра ќе се направи мачките толку среќни и возбудени, вози вашите мачки fliping, скокање, осцилирачки, прават многу вежбање додека играте, тие ќе бидат луди смешно да се игра оваа играчка, одличен начин да се задржи вашата мачка се вклопуваат и среќни!????Пакување листа : 1 Парче Вшмукување Чаша Пердув Стапче & 8 Парче Мачка Пердув Играчки.Повеќе игра за вашата мачка.Природни пердув закачка со безбедно бои, мачка - пријателски, Природни пердув инспирира мачка дивост. ????Совршен за возрасни мачки и мачиња слично, и за еден kitties или мулти-мачка домови.Оваа мачка стапче е забавно, отпорни, долготрајни и помага да се задржи мачки среќни и здрави.Каков голем дар за мачки!.

R

Избор на клиент