.

.

Cinemin Парче Мултимедијални Пико Проектор Аудио Клупа за iPad, iPhone и iPod

Cinemin Парче Мултимедијални Пико Проектор Аудио Клупа за iPad, iPhone и iPod

DEN 3159.84
Залиха

Совршен за мултимедија, за мали групи и мали соби, и за тоа каде Телевизори не може да оди. 30-пински Епл конектор компатибилни со i Pod, i Pod Touch, i Pod Nano, i Phone, и i Pad (приклучните коцки вклучени).Mini-HDMI (1.3) и AV пристаништа за лични медиа плеери.VGA портот за Компјутери, лаптопи, и netbooks.Парче оди и надвор пико.Парче карактеристики кристално јасно стерео звучници, како и џек за слушалки.Парче карактеристики корисна за далечинска контрола за менување песни и прилагодување јачина на звук.Пакувањето На Производот : Фрустрација-Слободен Пакување.

R

Избор на клиент