.

.

Бела Поврзана Еластична Гајтанот (0.75 Инчи x 5 Двор)

Бела Поврзана Еластична Гајтанот (0.75 Инчи x 5 Двор)

DEN 134.16
Залиха

Материјал : еластична бенд е изработен од полиестер влакна; Боја : бела; Должина : 5 дворови/ 4.5 м; Width : 0.75 инчи/ 2 cm, уверете се дека големината кога ќе го купите овој објект.Карактеристики : еластична бенд е издржлив и ви дава удобно и дише чувство, и тоа може да бидат скратени во должина сакате, практично да ги применуваат.Пакет : вклучува 1 тркалаат бела еластична гајтанот, што е 5 метри во должина, доволно должина за исполнување разни потреби, како што се прави за шиење занаети или нивната примена во други места.Добар квалитет : на плетенка еластична бенд со добар квалитет е многу широк, и тоа не се деформира својот облик лесно по истегнување или аплицираат за долго време.Широка примена : : сплетам еластична бенд со добра еластичност може да биде широко се применува за перики, долна облека, панталони, спортски, здолништа, DIY проекти и така натаму.

R

Избор на клиент