.

.

Кабел Прашања 6.35 mm до 3,5 mm приклучок за Слушалки Адаптер Кабел 6 ft, (1/4 Машки да 1/8 Женски, 3.5 мм до 1/4 Адаптер, ЗАСИЛУВАЧ да Слушалки Адаптер Кабел) во Црно

Кабел Прашања 6.35 mm до 3,5 mm приклучок за Слушалки Адаптер Кабел 6 ft, (1/4 Машки да 1/8 Женски, 3.5 мм до 1/4

DEN 215.76
Залиха

Се претвори во 1/4 инчи стерео аудио џек во 3.5 mm влез за слушалки или помошен врски со Кабел Прашања 1/4 да 1/8 помошен адаптер.TRS аудио кабел поддржува стерео звук и е идеален за употреба со приклучок за слушалки засилувачи, A/V приемници, кои, и други hi-fi аудио опрема.На 6.35 mm до 3.5 mm џек за слушалки адаптер поврзува со 1/4 инчи аудио џек на AV приемник, приклучок за слушалки засилувач, стерео или друг hi-fi аудио опрема; 3.5 mm женски џек поврзува со 3.5 мм аудио кабел, 3.5 мм слушалки, или други 3,5 мм уред со машки конектори.Поврзете слушалки на 6.35 mm аудио приклучок со оваа едноставна 1/4 да 1/8 аудио приклучок за слушалки адаптер.Премиум изградба на 1/4 инчи до 3.5 мм кабел адаптер карактеристики злато позлатен конектори и плетенка кабел јакна за дополнителна издржливост.Ова го претвора 1/4 Инчи џек до 3.5 мм џек.Идеален за hi-fi слушалки и звучници.Поврзете слушалки и помошен кабли на A/V ресивер, стерео или друг hi-fi аудио опрема со Кабел Прашања 1/4 Инчи до 3.5 мм Адаптер Кабел.Добие екстра достигне во споредба со едноставно адаптери со овој кабел.

R

Избор на клиент