.

.

AQS1IAI Автомобил Headlamp Леќа/Одговара За Toyota Prado 2003~2009 Светлата Капакот за Замена Пред Транспарентен Авто Школка (Возачот Страна)

AQS1IAI Автомобил Headlamp Леќа/Одговара За Toyota Prado 2003~2009 Светлата Капакот за Замена Пред Транспарентен

DEN 796.80
Залиха

Материјал : Поликарбонат (PC) пластика. /Одговара За Toyota Prado 2003~2009 Година. Транспарентен школка, не влијае на светлината емисија.Се создаде чиста, rejuvenated изглед.Лесно да се размонтираат и инсталирате.Боја : и Двете Страни Спецификација : Fitment : /Одговара За Toyota Prado 2003~2009 Материјал : Поликарбонат (PC) пластични Леќи во Боја : Јасно Совршен за оние со избледени или yellowed леќи!со заштитен УВ слој кој спречува yellowing или исчезнува Заштитете го вашиот светлата на вашиот автомобил од кршење, dustproof, и водоотпорен.Пакет се Вклучени : 1 поставите Светлата Леќи на Маски Забелешка : 1. Ве молиме бидете сигурни дека овој објект ќе се вклопи вашето возило пред да ја купите. 2. Поради возраста, некои возила ќе бара нови weatherstripping зад овие леќи. 3. Без вклучена инсталација настава.Професионалната Инсталација Е Препорачливо!.

R

Избор на клиент