.

.

AQUIS Двострано Exfoliating & Чистење Назад Scrubber, Брзо Сушење, Ултра-Трајни Микрофибер (Лен) (4 x 30.75)

AQUIS Двострано Exfoliating & Чистење Назад Scrubber, Брзо Сушење, Ултра-Трајни Микрофибер (Лен) (4 x 30.75)

DEN 335.76
Залиха

ДВОЈНО ДВОСТРАНО ДИЗАЈН : Масажа и invigorate кожата со AQUITEX микрофибер страна за нежно исчистат кожата.Разлиствам длабоко со текстура, loofah-како страна за подлабоко се чисти.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : двете-ракува scrubber и подолго должина направете го тоа лесно за чистење на сите оние кои е тешко да се постигне места.Употреба на рачки да се откажам сува кога ќе завршиш—брзо сушење микрофибер го задржува scrubber од задржување на екстра влага.НАПОЈУВА од СТРАНА на НАУКАТА : Invigorate кожата со нашиот комерцијален AQUITEX технологија за да се очисти подобро, и ќе се исуши побрзо, без ослободување на microplastics или токсични боја во нашиот вода системи.УЛТРА-ИЗДРЖЛИВИ : Машина перат и направена да трае, ова Назад Scrubber можат да го издржат години на тушеви и перење циклуси.EXFOLIATING НАЗАД SCRUBBER : Длабоко Чистење & Invigorate Вашата Кожа - Помага Назад Акни и Bacne, Назад за Миење за Туш, Телото Scrubbers За Употреба во Туш за да Разлиствам и Чистење на Кожата.Dual-текстура, Exfoliating Назад Scrubber ви помага да се открие блескав кожата.На loofa-како страна нежно exfoliates, и супер-меки, ткаени страна чисти и освежува.Ние се создаде ефикасна, некомплицирано производи кои исполнуваат бескомпромисната верување дека секој од било која возраст, етничка припадност, или родово-може да се постигне здрава, силна, сјајна коса ако го третираат, и сув, љубезно.Вашата кожа не е исклучок.Aquis Оригинални Exfoliating производи се дизајнирани за секој кој сака поедноставен и подобар начин да се грижи за своето тело.Dual-текстура Назад Scrubber карактеристики различни ексфолиране.Само користење на loofa-како несакани еднаш неделно за да разлиствам, и употреба на ултра-меки страна како секојдневно чистење алатка.Удобно рака на двете страни за лесно да разлиствам потешко да се постигне места.Го користите на Задната Scrubber во туш или када.Користат рачки за нежно чистење на вашиот назад или да разлиствам други области на кожата.Користете го 2-3 пати неделно да се доживее подобрена, помека кожа.

R

Избор на клиент