.

.

Faneborrn 9.5 Инчи тушеви Висок Притисок, Квадратен Дожд Туш Главата за Бања 360° на Ротација 3 Поставки Прилагодливи, 2.5 GMP Проток Полиран Хром

Faneborrn 9.5 Инчи тушеви Висок Притисок, Квадратен Дожд Туш Главата за Бања 360° на Ротација 3 Поставки Прилагодливи,

DEN 287.76
Залиха

【Поголем и Поширок Туш Главата】 : Ова 9.5" висок притисок туш главата панел има усвоено напредни бустер технологија за да се постигне проток од 2.5 литри.Тоа дава поголема вода притисок и поголема вода покриеност за вашиот совршен туш искуство. 【Висок квалитет】 Нашите туш панели содржи 72 TPE авто-чистење pinhole млазници, која може ефикасно да се спречи акумулација на тврда вода депозити, ефикасно спречува затнување, со подобра издржливост и подолг живот.Целокупниот материјал се направени од високо квалитетна ABS пластика, со полиран хром-обложено процеси, ги штити вас и вашето семејство безбедност. 【Туш Главата 360° Ротирачки】туш главата поддржува 360° ротирачкото, ви помага секогаш да го добиете саканиот агол на вода спреј за максимална удобност. 【3 Начини Прилагодливи】Со притискање на копчето во средината на таблата, можете да се префрлате помеѓу три режими : дожд туш, масажа и се меша, па можете да уживате во прекрасна туширање искуство. 【Лесен и Брз Инсталација】Доаѓа со G1/2' конектор, не се повеќе потребни алатки и може да се инсталира во рок од неколку минути.

R

Избор на клиент