.

.

Силиконски Бања Тело Четка, Назад Scrubber за Туш, Долго Exfoliating Четка за Мажите и Жените, Лесно да се Чисти, ја Подобрува Циркулацијата на Крвта и Здравјето на Кожата(Зел?

Силиконски Бања Тело Четка, Назад Scrubber за Туш, Долго Exfoliating Четка за Мажите и Жените, Лесно да се Чисти,

DEN 167.76
Залиха

【Силиконски Материјал】 : задниот дел scrubber е направен од високо-квалитетна храна одделение силиконски материјал.Еко-пријателски, издржлив, лесен за чистење, повеќе хигиенски од loofah.Бања тело четка во рака има куки, можете лесно може да се обеси во бањата без преземањето премногу простор и брзо сушење. 【Длабоко Чистење】 : двете страни на силиконски назад scrubber за капење се заоблени испакнатини и мека четка двострано механизам дизајн.Мекото бања четка може да се брза на пенење, удобен и лесен за чистење, конвексните страна може да се отстрани нечистотијата брзо и масажа на кожата.На силиконски exfoliating бања тело четка појас одличен за кожата и чешање, груба кожа, назад акни, дебели keratin, и повеќе. 【Продолжен Должина】 : бања назад scrubber зголемување на должината на 27.6 инчи, и силиконски има телескопски функција, што го прави полесно да чистење на задниот и делови од телото за максимална удобност.Оваа должина е погодна за различни луѓе, стари, мажи, жени. 【Лесно да се Носат】 : На силиконски назад scrubber може да биде укината кои може да се користат дома или на одмор, бизнис патувања, вие може да го направи удобно бањата за вашата кожа во секое време, насекаде чистење на вашата кожа со нашите exfoliating четка за да се промовира циркулацијата на крвта, намалување на стресот и ревитализирање на вашето тело. 【 Одлична Услуга】 : За сите корисници кои купиле нашите назад scrubber, ние ќе се обезбеди пријателски услуги на клиентите, ние и ветуваме да се направи сè што може за да ги реши сите проблеми за вас.Ако било какви проблеми со производот, можете да не контактирате преку цел на информации, или e-mail.Ние и ветуваме ние ќе се реши во рок од 24 часа.Боја : Зелена.

R

Избор на клиент