.

.

ЗНАЧИ ДОБРО PLN-100-27 100 W Единствен Излез 27 Vdc AC/DC LED Напојување со Вграден-во ПРЕСТАПНА Функција - 1 точка(а)

ЗНАЧИ ДОБРО PLN-100-27 100 W Единствен Излез 27 Vdc AC/DC LED Напојување со Вграден-во ПРЕСТАПНА Функција - 1 точка(а)

DEN 2174.40
Залиха

Постојан струја режим.Целосно изолирани пластични случај со IP64 level.Class 2 моќ на единица / Помине LPS.Погоден за LED осветлување и се движат знак апликации. 2 години гаранција.Features Constant тековната mode Universal AC влез (до 295 VAC) / Full range Fully изолирани пластични случај со IP64 level Isolation класа II, нема F. G. за PLN-20/30 Class 2 моќ на единица / Помине LPSUser прилагодливи излезен напон (освен за PLN-20) и тековната заштита level Suitable за LED осветлување и се движат знак applications Protections : Краток спој / Текот тековната / Над напон / Над temperature2 години гаранција.

R

Избор на клиент