.

.

Kitpop Повеќенаменски Навивам Јадење Сушење Рек Расклопна во Текот На Кујнски Мијалник Свитлива во Контра Сад Drainer Нерѓосувачки Челик 17.8 x 11,8(Црна)

Kitpop Повеќенаменски Навивам Јадење Сушење Рек Расклопна во Текот На Кујнски Мијалник Свитлива во Контра Сад Drainer

DEN 2392.80
Залиха

【ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија ЗА КУЈНА КОНТРА】Дизајн за садови, bakeware и садови за сушење.Ефикасно да се заштити кујна потоне и да се обезбеди повеќе простор.Повеќенаменски навивам јадење сушење решетката е погоден за миење на овошје и зеленчук.Практична кујнски помошник и погоден за кампување, RV, мал стан и кујна. 【БЕЗБЕДНОСТ на ХРАНА ОПЕРАЦИЈА & ОТПОРНИ на ТОПЛИНА】Расклопна јадење сушење решетката може да се користи како првично работа платформа над кујнски мијалник.Добра кујна организација на оброци.Одмрзнување замрзнато месо од фрижидер,маринирана бифтек,риба, ракчиња,храна леќата, итн.По готвење,се излади на температура на тавата.Топлина отпорни до 400°F (204°C). 【НАД МИЈАЛНИКОТ ЈАДЕЊЕ СУШЕЊЕ РЕК】17.8" x 11,8" (45.21 cm *29.97 cm).Направени на 304 нерѓосувачки челик и се свитка-можност.'Рѓа отпорни,анти-нула,не мувла,не се лизга и поддршка до 70 кг.Пред купување на кујнски мијалник додатоци,ве молиме потврдете го вашиот мијалник големина. 【На ГОЛЕМИНАТА на ПРОМЕНИТЕ и ЛЕСНО ДА се депонира】сад решетката е преклопен за употреба и слободни дизајн за да се прилагоди на големината на вашиот кујнски мијалник.100% натпревар и се отстранува.Лесно да навивам за складирање во кујната контра или фиока.Чиста лесно во машина за миење садови. 【ДОБАР ДАР и СИГУРЕН ГАРАНЦИЈА】мијалникот јадење-рек е одличен подарок за семејство во посебен ден.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА и професионални услуги на клиентите тим во рок од 24 часа.Повеќе опуштено кујна живот ќе уживате со помош на нашите потоне јадење сушење решетката.

R

Избор на клиент