.

.

БУЛ-LPF ПОСЛУШНИ на ВАШИОТ ЛУКСУЗЕН Автомобил Карбонски Влакна Насликани Стил Црна Пред Задната Табличка Рамка Капак со Навој (Пакување од 2)

БУЛ-LPF ПОСЛУШНИ на ВАШИОТ ЛУКСУЗЕН Автомобил Карбонски Влакна Насликани Стил Црна Пред Задната Табличка Рамка

DEN 238.80
Залиха

Сет од 2 Рѓа Слободни Пластична Рамка и Задни Безбедна Јазичиња во Карбонски Влакна Печати (Не е Вистински Карбонски Влакна) Рамка ќе издржат Автомобил Мие и Временските Услови.Се вклопува во САД, КАНАДА и МЕКСИКО Стандард Sizs 6.25" x 12.25".Црна Карбонски Влакна се Печати во гланц Ви Дава Достапен Спортски Изглед Вклучува Завртка Капи, Навртки и Завртки возачот за лесно чистење installtion и изглед.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се гордееме со доставување на врвот на квалитетни производи и сме горди да им понудиме на нашите пријателски 90 дена гаранција за враќање на парите во случај да не сте 100% задоволни и сакаат да го вратите производот за БИЛО каква причина.Со нарачување сега никогаш не било полесно.Објектот Пакет Количина : 1 | Боја : црна.

R

Избор на клиент