.

.

24k Злато Лист Книшка (25 Листови/Лабава Тип)

24k Злато Лист Книшка (25 Листови/Лабава Тип)

DEN 1434.00
Залиха

24 K ВИСТИНСКИ ЗЛАТЕН ЛИСТ.ДИМЕНЗИИ : 3 1/8" x 3 1/8".Лабава Лист.Брошурата содржи 25 златни листови.КРЕВКА ВЕ МОЛИМЕ ДА КОРИСТИТЕ СЕ CAREFULL!!!. 24 K Вистинско Злато Лист Лабава (1 книшка на 25 листови) листовите се поставени во хартија летоци, лабаво инкрустирани во 25 прегради, по една за секој лист.Да се намали на лист може да се преземе од книшка со gilding нож и ставете ја на gilding перница или пад директно од книшка врз gilding перница.Потоа, ги собереш на листот со gilder е совет и ставете ја врз подготвени површината. (Употреба) Украсување на предмети за мебел, антички, фото рамка, уметнички и занаетчиски, скулптури, и мулти-цели.Погоден за општи gilding, букви и bookbinding е.Употреба на злато лисја, дрво, песок, цемент, стакло, метал, врежан &покрена писма, реклами, камиони и општи рамни површини.Листовите се поставени врз подготвени површината и внимателно да се нанесуваат со памук, волна. (ПРЕВОЗОТ МЕТОДИ) Ние брод USPS.Природно, ние секогаш се напред, следење на број на секој купувачот штом пакет бродови надвор.Просечна транзит време е 4 дена, но сепак ние не се гаранција за тоа како тоа е надвор од нашата контрола и варира во зависност од вашата локација.Телефонски број потребна ви помага да се обезбеди непречено испорака.Ако сте апсолутно не може да ни обезбеди со вашата адреса на улица, ве молиме контактирајте со нас пред да се направи купувањето да се дискутираат можностите.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ни порака со било какви прашања и грижи!.

R

Избор на клиент