.

.

Looen Предиво Winder Предиво Топката Колачи String Winder Сет за Капчиња Плетење Проект-рачна Ликвидација Машина-Здрав со Метална Рачка и Tabletop Менгеме

Looen Предиво Winder Предиво Топката Колачи String Winder Сет за Капчиња Плетење Проект-рачна Ликвидација Машина-Здрав

DEN 1696.80
Залиха

ОРГАНИЗИРАЈТЕ ги ВАШИТЕ ПРЕДИВО - се Трансформира предиво хенкс и skeins во компактен центар се повлече колачи кои седат убаво додека сте поврзана и капчиња .Нема повеќе неуредна, испреплетени купови од предиво да се справи со толку можете да потрошите сите вашето време со фокус на плетење.ВИСОК КВАЛИТЕТ ПРЕДИВО ТОПКАТА WINDER - Направени на премија, силен, издржлив пластика, нашите плетење предиво winder е дизајниран за тешки-должност и долгорочна употреба.Нејзините метал чудак се справи со се врти лесно и секој може да го користат, без разлика дали тие се експерт или почетник knitter.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Од предиво топката winder зема минути за да се соберат и лесно придава себеси преку менгеме да било маса или countertop.Тоа е лесен но цврсти, со мазни метал чудак кој правец предиво со леснотија.Тоа е, исто така, компактен и пренослив за користење насекаде каде што сакате.ЗАШТИТЕНИ ПАКУВАЊЕ : предиво winder дојде со едноставни кутија .тоа може да складирање на вашиот топката winder кога сте подготвени да им даде на вашиот малку машина за одмор.ИДЕЈА за ПОДАРОК.Подарок идеја за божиќ, денот на мајката, роденден или било какви други ситуации.Отстранлив тока дизајн, слободни прилагодување на еластичноста, повеќе погодно.Овие мали gadgets, бара малку за да нема собрание и тие лесно се закачите на било маса или countertop без да остават штета.Не се лизга линии на дното, ликвидација е постабилна.Looen Предиво топката winder е одлична алатка за плетење и капчиња.

R

Избор на клиент