.

.

YIYIYI Мека Бебе Крпа Книга Перат Трајни Hangable Рано Образование Познанието Играчки Преносни Голема Подароци Не е Лесно да се Солза за Деца Детска

YIYIYI Мека Бебе Крпа Книга Перат Трајни Hangable Рано Образование Познанието Играчки Преносни Голема Подароци

DEN 2068.80
Залиха

Бебето крпа книга е направен од високо-квалитет на ткаенина, која е светлина, трајни, солза-отпорни и перат.Нашите крпа книга е потполно безбеден за вашето бебе.Живописни слики и живописни црни и бели модели се полни на едукативни активности за бебиња да уживате.Одлично за новороденчињата да ги години.Можете да ги прочитате овие книги се со вашите деца, водич на нив да се открие нови работи, знаат за овој нов свет, и ги научи како да се препознае и да се зборува зборови.Оваа книга им овозможува на вашите деца да имаат бескрајна забава.Секоја книга е составен со едноставни когнитивни илустрации за бебиња.Нашата мека на допир бебето крпа книги дефинитивно ќе привлече бебиња' внимание.Совршен подарок : Ова бебе крпа книга е совршен роденден и децата ден подароци за децата. 1. Направени од високо квалитетни материјали, лесни, издржливи, солза-отпорни, и перат.Нашите крпа книга е потполно безбеден за вашето бебе.2. Живописни слики и живописни црни и бели модели се полни на едукативни активности за бебиња да уживате.Одлично за новороденчињата да ги години.3. Можете да ги прочитате овие книги се со вашите деца, водич на нив да се открие нови работи, знаат за овој нов свет, и ги научи како да се препознае и да се зборува зборови.Оваа книга им овозможува на вашите деца да имаат бескрајна забава.4. Секоја книга е составен со едноставни когнитивни илустрации за бебиња.Нашата мека на допир бебето крпа книги дефинитивно ќе привлече бебиња внимание.5. Совршен подарок : Ова бебе крпа книга е совршен роденден и деца ден подароци за децата.Напомена : 1.Вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect2.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење Опис : Материјал : Polyester Size : 12.5*11.5 cm Include : 1 x Бебе Крпа Книга.

R

Избор на клиент