.

.

PRECIHW 50pcs Јаглероден Челик Занитвам Орев, 3/8-16UNC Рамна Глава Rivnut Навој Вметнете Ореви Сет со Knurled Тело за Автомобили, Мебел, Декорација (Жолта Цинк Позлатен Заврши)

PRECIHW 50pcs Јаглероден Челик Занитвам Орев, 3/8-16UNC Рамна Глава Rivnut Навој Вметнете Ореви Сет со Knurled

DEN 254.16
Залиха

【Занитвам Орев Големина Боја : Жолта.Ореви имаат работа прекалени површина обезбедување на високо-сила, товарот теми. 【Премиум Материјал : 】Сите 3/8-16 навој вметнете се направени од јаглероден челик, со цинк позлатен на површината, силни и издржливи, ти повеќе нема да се грижите за нив rusting и кршење при инсталирањето. 【Повеќенаменски : 】Рѓа отпорни и сила доволно да се применуваат во многу видови на тешки материјали, вклучувајќи лим, челик, алуминиум, пластика, fiberglass итн. 【 Апликација : 】Совршен за автомобили, мебел и декорација на други електрични и индустриски производи.PRECIHW 50pcs Јаглероден Челик Занитвам Орев, 3/8"-16 UNC Рамна Глава Rivnut Навој Вметнете Ореви Сет со Knurled Тело за Автомобили, Мебел, Декорација (Жолта Цинк Позлатен Заврши) Спецификација : Раководител Тип : Рамна Глава Боја : Жолта Материјал : Цинк Позлатен Јаглероден Челик Занитвам Орев Големина : 5/16"-18 UNC Ударна Дупка Големина : 0.47 инчен Главата Кол. : 0.67 инчен Главата Висина : 0.039 инчен Вкупна Должина : 0.728 инчен Зафат Опсег : 0.04-0.16 инчен Апликација : Совршен за автомобили, мебел и декорација на други електрични и индустриски производи.Ве Молиме Имајте На Ум : 1. Ве молиме проверете ги специфична големина на производот според ГОЛЕМИНАТА ИНФОРМАЦИИ слика.Поради рачни мерења на локации, може да постојат грешки, ве молам не ми пречи. 2. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

R

Избор на клиент