.

.

Healifty Четка за заби Првенство Поставите Керамички Неколку Првенство Кинески Свадба Кригла Патување Сад за Паста за заби Четка за заби Жилет Свадба Фаворизира

Healifty Четка за заби Првенство Поставите Керамички Неколку Првенство Кинески Свадба Кригла Патување Сад за Паста

DEN 535.20
Залиха

Четка за заби Првенство Поставите Овие заб четкање чаши се лесен и пренослив, одлична за патување или за кампување.Четка за заби Првенство во Собата Може да се користи како четка за заби првенство, бања перење гаргара првенство, држач, четка за заби, вода и чаша, итн.Четка за заби Првенство Поставите Овие практични заб четкање чаши ќе биде совршен подарок за пријатели и најблиски.Четка за заби Првенство Поставите Овие чаши се дизајнирани со квалитетот на менувачот, кој донесе голема погодност за нашите употреба.Четка за заби Првенство Поставите обновливи чаши направени од одличен квалитет керамички материјал, издржлив,.Опис На четка за заби чаши се направени од издржлив материјал и може да ни служи за долго време.Тие може да се користат во бања, гостин тоалет, како четка за заби носители и исплакнете кригла, или можете да го користите за да се напие вода, млеко и пијалоци и така натаму, исто така, се користи за да се одржи шминка четка во спалната соба.Разумен дизајн, удобен, практичен.Карактеристики - Боја : Црвена.- Материјал : Керамички.- Големина : 8. 50 X6. 50 X11. 50cm/ 3. 34 X2. 55 X4. 52in.Пакет Вклучувајќи 2 x Чаши 2 x Четка.

R

Избор на клиент