.

.

LUR Bifocal Читање Очила Жени - 4 Пакет Bifocal Читатели

LUR Bifocal Читање Очила Жени - 4 Пакет Bifocal Читатели

DEN 478.80
Залиха

Пластична рамка.Акрилни леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 1.9 инчи.Леќа висина : 1.7 инчи.Мост : 0.6 инчи.Рака : 5.5 инчи. ❤4 пакет bifocal читање очила за жените дојде во 1 моќта на вашиот избор, овие се меша бои bifocal читање очила. ❤Bifocal леќа е точно двете долги и во близина на визија, со комбинирање на два рецепти во еден објектив, ќе ви овозможи лесно да се смени помеѓу близина на читање и да гледа во долги. ❤Големи рамки со пролетта зглоб храмови bifocals, помагаат очилата одговара на вашето лице. ❤Модерен дами bifocal читатели направи да изгледа помлада. ❤Ние придаваат големо значење на клиентите искуство, Ако не сте задоволни со нашата bifocal читање очила, ве Молиме контактирајте LUR за наплата.

R

Избор на клиент