.

.

На доградба на акрилни Нокти Комплет Акрилик во Прав со 3pcs на доградба на Акрилни Нокти Прав Професионалец за Почетник Сјајот во Прав Лажни Нокти Совети Помине Укр?

На доградба на акрилни Нокти Комплет Акрилик во Прав со 3pcs на доградба на Акрилни Нокти Прав Професионалец за

DEN 479.76
Залиха

Стави го помине форма под ноктите.Ова е одличен подарок за жена, девојка, мајка или некој кој ужива убавина помине дизајн.Боја : Јасно, Бела, Розова.Тоа може да трае околу еден месец или повеќе време со соодветна помине подготовка ( поднесување, буферирање, и чистење е важно ).Натопи четка во акрилик сад. Направи обликот и акрил цвет што сакате.Обезбедување на фантастичен природен изглед за вашиот доградба на акрилни нокти. Лесно удар на површината на секој ноктите со блок бафер. 12 x бои на сјајот во прав.Совршен подарок за фестивали, како што е Роденден, Мајки Ден, Денот на Вљубените, Ден Велигден, денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година и сл.Прекрасен подарок за денот на Вљубените, birthday (Роденден), Фестивал, Партии подарок, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божик, Нова Година е Ден итн. 3 x Акрилик во прав (јасно бели розова).Овој сјај прави декорација на вашите нокти bling-bling и атрактивни сјај, што ќе биде око-catcher во секоја прилика, и носи вашата привлечност кои привлекуваат сите.Погоден за diy помине уметност дома, која ќе не боли вашите нокти и да се направи вашите раце поубаво.

R

Избор на клиент