.

.

LUR Читање Очила за Мажи - 4 Пакет Читатели вклучуваат Читање очила за сонце

LUR Читање Очила за Мажи - 4 Пакет Читатели вклучуваат Читање очила за сонце

DEN 431.76
Залиха

Поликарбонат рамка.Акрилни леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 2.17 инчи.Леќа висина : 1.26 инчи.Мост : 0.51 инчи.Рака : 5.51 инчи. 4 Пара Удобност читање очила за мажи доаѓаат во 1 моќта на вашиот избор, овие се меша бои читатели вклучуваат 1 очила за сонце читателот.Мода и стилски дизајн ќе направи читање очила погоден за секојдневниот живот.Оваа mens читателите со висок квалитет на објективот ќе им даде на вашите очи јасна визуелно искуство.Лесни измамници очила со трајни пролет зглоб храмови, да ви помогне читање очила одговара најмногу се соочуваат со видови.LUR Очила поддршка од 90 дена гаранција за враќање на парите и 1 година гаранција против производствени дефекти.Ние сме убедени дека нашите производи ќе ги исполни вашите очекувања.Ако не сте задоволни со LUR читање очила, ве Молиме контактирајте со нас.

R

Избор на клиент