.

.

Мојот Брест Пријател Делукс Медицинска Перница, Вечер Сива

Мојот Брест Пријател Делукс Медицинска Перница, Вечер Сива

DEN 1198.80
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ЧУВСТВУВАТЕ ПОДДРШКА : Поттикнуваат подобро држење на телото за време на доењето, отстранување на вирус во грбот, вратот и рацете.ЦВРСТА И РАМНА : Спречува бебе од тркалање на позиција за време медицинска сестра.ЕДНА РАКА УПОТРЕБА : Делукс рака има лепенка и нечујно ослободување тока за лесно, една рака го користите и ви овозможува лесно да го зграби вашиот породилно резерви во прилог торбичка.ЗАВРШИ ОКОЛУ ДИЗАЈН : го Прилагодува за да одговара на повеќето големини, оваа перница го опкружува вашето тело безбедно, за идеална позиција.ПРЕФЕРИРАНА СТРАНА НА ДОБРИТЕ : Мојата Брест Пријател е горда да биде на врвот избор на лактација консултанти и birthing болници.Стил : Делукс | Боја : Вечер Сива Боја.

R

Избор на клиент