.

.

Bandai Хоби Модел На Градење На Комплет

Bandai Хоби Модел На Градење На Комплет

DEN 1439.76
Залиха

Нејзината "целосен оклоп" може да биде очистен и да се трансформира во нејзината светлина оклоп држава.Голем, ново дизајнирани пушка е, исто така, вклучени користење костец во текот на оружје.Производот го носи службен Bluefin Дистрибуција на логото.Го стави етикета со Bluefin Дистрибуција на логото исто така дава право на набавувачот за поддршка на производот помош.Напаѓач GN-X, нов MS врз основа на Напредните GN-X појавува на "Gundam Изгради Борци Battlogue" Епизода 4, доаѓа до HGBF линија!Нејзината "Целосен Оклоп" може да биде очистен и да се трансформира во нејзината светлина оклоп држава.Раководителот на единицата и Одбрана род исто така се пресоздава со новите дизајнирани делови.Голем, ново дизајнирани пушка е, исто така, вклучени користење костец во текот на оружје, овозможувајќи им на рекреација на реални снимање сцени!Пушка може да биде поддржана од страна на двете раце овозможувајќи за многу динамичен се претставува и додава игра вредност.Сет вклучува GN Smart пиштол, GN Discharger, GN Одбрана род x2, GN Зрак сабја x2, и оклоп сет.Тркач x8. Фолија налепница x1. Упатството x1 се погледне за потеклото на пратката : само предмети испратени од рамките на Северна Америка се продадени од страна на овластени U. S. Трговците на мало.Производот кутија ќе имаат Bluefin предупредување етикета, што е доказ дека сте купување на официјално лиценцирани Bandai производ, кои се распределуваат од страна на неговиот единствен и овластен дистрибутер (Bluefin дистрибуција) за U. S. Пазари.Овој производ има се целосно тестирани за безбедност и ги исполнува сите Северна Америка потрошувачот производ прописи за безбедност.Го стави етикета со Bluefin дистрибуција на логото исто така дава право на набавувачот за поддршка на производот помош.

R

Избор на клиент