.

.

Благодет КОПАЧКА Екстра Машина Перат Стол Подлога за употреба со КОПАЧКА Бебе Висок Стол – Сива

Благодет КОПАЧКА Екстра Машина Перат Стол Подлога за употреба со КОПАЧКА Бебе Висок Стол – Сива

DEN 464.64
Залиха

ЕКСТРА ЛЕСНО : екстра висок стол седиште подлога за вашата Благодет Копачка Висок Стол.НАВИСТИНА ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Подлога е машина за перење безбедно, или за мали мензи, само избришете го мазна површина надолу.ДОПОЛНИТЕЛНА УДОБНОСТ : Овој висок стол седиште подлога е дизајниран за да му дадете на вашето бебе е дното малку екстра перница за време на mealtimes.ПРОМЕНА на ВАШИОТ ИЗГЛЕД : благотворно мудрец боја исто така ви овозможува да ја дадете вашата КОПАЧКА висок стол нов изглед.Боја : Сива | Стил : Стол Подлога.

R

Избор на клиент