.

.

Moen DN7903CH Ashville Облека Кука, Хром

Moen DN7903CH Ashville Облека Кука, Хром

DEN 383.76
Залиха

Moen производи се комбинираат стил и функционалност со издржливост за живот на задоволство на клиентите.Тоа е вашиот светилиште, приватно место за вас да се развивам од вашиот ден или повторно да се поттикнуваат сами да почнат одново.Туш ќе ве разбуди, ја смирува вашите сетила или релаксира вашето тело - и тоа започнува од минута ќе се чекор во вода.Од бања потоне чешми и када спојници да бања безбедност и додатоци, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашата бања.Со значајни иновации како што се вода низ вашиот дом следи и контролира со еден стан или совршено топло и запотен врнежи можете да почнете со вашиот глас, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само во барање на функционалност, но исто така и во најновите технолошки трендови.КООРДИНИРАЊЕ КОЛЕКЦИЈА : Координира со други Moen чешми и додатоци.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија ДИЗАЈН : Двоен облека кука има повеќе облека и крпи за простор за заштеда на погодност.И со значајни иновации како напор приклучните со Magnetix или најдобро rainshower искуство е можно со Потопување технологија, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само бескрајни стил можности, но исто така и во побарувачката на функционалност.РАЗНОВРСНА ДИЗАЈН : Хром финиш е високо рефлективна за огледало-како изгледа дека работи со било кој стил на декорирање.Таа треба да дојде како изненадување дека ќе трошат повеќе активни време во кујната од која било друга просторија во домот.Од Производителот На изразени облини на Ashville обезбеди доза на возбуда додека одржување на alluring смисла на софистицираност.Од бои, кои се загарантирани да трае цел живот, да чешми дека совршено рамнотежа со вода под притисок, Moen поставува стандард за покажана исклучителна убавина и сигурен, иновативен дизајн.Од чешми и фамилии да филтрација системи и ѓубре продажби, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашата кујна.Moen нуди разновиден избор на кујнски чешми, садопери, бања чешми и додатоци, и туширање производи.Опис на производот Ashville е елегантен елементи се судираат да се формира поканува и визуелни фокусна точка.Нивните потреби и согледувања се вози на развој на прекрасен, иновативни производи и технологија што помогне да се направи секојдневните задачи, само малку полесно.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Вклучени дефиниција и монтажа хардвер земе guesswork надвор од инсталацијата.И со значајни иновации како зголеми спреј власт со Сила се Зголеми или hands-free погодност со Motion Sense, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само бескрајни стил можности, но исто така и во побарувачката на функционалност.

R

Избор на клиент