.

.

Doona столче Шетач Седиште Послужавник, Водоотпорен Бебе Доенче Шетач Табела Биро за Складирање Носителот на задното Седиште Послужавник за Години Патување Уживаат

Doona столче Шетач Седиште Послужавник, Водоотпорен Бебе Доенче Шетач Табела Биро за Складирање Носителот на задното

DEN 357.36
Залиха

【Голема Патување Фах】Деца остане среќен и содржината на автомобил, автобус, воз или авион вози.Ова патување фах решава вашето патување проблеми одлуки игра забава, додека страна складирање џебови задржи боички, хартија & картички право на малите прсти. 【Трајни да се Користи】Направени од високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи да ја користите.Корисни функција : со тоа, децата да си играат со себе, тие може да ги привлече, си играат играчки, прочитајте стрип, пијат и јадат оброци, и слично. 【Прилагодливи Рака】Мрежа џебовите на двете страни се совршени за водење на мали играчки или пакувани оброци.Лесно може да се придава на седиштата во автомобил со прилагодливи рака. 【Мулти-џеб Дизајн】главниот одбор може да се користи како столче игра и снек послужавник или да мерите етапни табела.Мулти-џеб дизајн и монтажни складирање оддел ви овозможи да се подобри класифицирање на објекти како што се играчки и закуски. 【Проширување Мрежа за Складирање Кеси】 Совршен за деца кои се на долгиот пат за во автомобил патување.Екстра Складирање, бебе автомобил коцки имаат патент-заштитени џебови и проширување мрежа за складирање и кеси се направи голем простор за шишиња, играчки, прибор за цртање,боички.Боја : Сина.

R

Избор на клиент