.

.

iLive iCP601 Радио Часовник со Приклучни и Полнење за iPod и iPhone, Црна, iCP601

iLive iCP601 Радио Часовник со Приклучни и Полнење за iPod и iPhone, Црна, iCP601

DEN 1198.80
Залиха

Часовникот за аларм AM/FM радио со обвинителна клупа за i Pod и i Phone.Негативни LCD бела назад осветлена прочитате-out.i Pod, i Phone, Радио, или Ѕвончето буден функција.i Pod/i Phone домашна музика систем.Dual аларм функција.Направи будење само малку полесно со овој i Live AM/FM будилник со приклучни и полнење за i Pod и i Phone.На .8" негативни LED дисплеј со бела светлина и помошни текст за i Pod, i Phone и други аудио уреди прави утра повеќе пријатни.Се будам за да ѕвончето, радио или вашиот сопствен i Pod или i Phone селекции.Вклучува спиење тајмер, одложување и dimmer контрола.Интегрирани резервната батерија за часовник, држи време дури и кога AC е надвор.AC/DC адаптер вклучен.

R

Избор на клиент