.

.

Бебе Нега Преносни Висок Стол за Години, Сина, Количка и Седиште со Прилагодлива Лента, 4 Полулегнал Позиции, Лесен за Чистење СТП Кожа Маска, Безбедност Темперамент

Бебе Нега Преносни Висок Стол за Години, Сина, Количка и Седиште со Прилагодлива Лента, 4 Полулегнал Позиции, Лесен

DEN 2856.00
Залиха

Модерната Бебе Висок Стол– Преносни и разноврсна овој висок стол за девојки и момчиња обезбедува идеален простор за јадење, snacking, или играње со играчки благодарение на удобен, поддршка дизајн кој нуди повеќе полулегнал позиции и голем фах табела.Целосно Прилагодливи Дете Седишта – паметен, иновативен дизајн нашата висок стол за деца карактеристики 4 полулегнал позиции, 7 висина на седиште опции, и 3 фах табела заклучување позиции да им помогне подобро поддршка на вашето дете како тие одат од 6 месеци до 3 години.Тренди, Шарени СТП Кожа Покрие – Нашите стилски сина висок стол е опфатено во мека, трајни синтетички кожа која е дамка отпорни и полесно да се чисти, што го прави полесно за родителите да ги надолу и да ги измиете по децата заврши своите оброци.Голем Лента со Вграден-Во Купот на Носителот – Идеален за исхрана на вашето дете или овозможувајќи им да научат да се хранат себе ова бебе висок стол преносни систем има отстранлив фах покритие за побрзо расчистување како и вграден во cupholder совршен за sippy чаши.Удобно 5-Точка Безбедност Темперамент – Вашето дете удобност и нивната безбедност треба да одат рака под рака која е причината зошто овој висок стол за момчиња и девојчиња може да се пофали 5-точка прилагодливи подигнат да помогне да се осигура дека тие не можат да излезат ако сте чекор подалеку за една секунда.

R

Избор на клиент