.

.

BornBeauty 4pcs Cuticle Помине Четка за Чистење Розова Сина УВ Гел Ноктите Уметност Четка Круг се Справи со Прав Прашина Чисти Пенкало Нокти Помине Уметност Алатка

BornBeauty 4pcs Cuticle Помине Четка за Чистење Розова Сина УВ Гел Ноктите Уметност Четка Круг се Справи со Прав

DEN 263.76
Залиха

Гел лак пенкало ballpoint четка искачување жените розова шминка маркер тласкач Item Type Помине Големина на Четката Прибл. 6mm/6.5 mm/7mm/7.5 mm.Се направи Совршен ПОМИНЕ УМЕТНОСТ; Секој шеф на косата пенкало е прецизно сечење и совршен за dot слика или создавање на smoothy слоеви на ноктите, хартија, се протегала платно или многу други површини да се создаде убава уметност.слика на карпи.ЛЕСЕН И ИЗДРЖЛИВИ; Овие dotting уметност алатки се супер лесни пластика која ви овозможува да се наслика точки со часови без замор од тешки tools.Нема остри рабови да се намали.Здрав акрил и нерѓосувачки челик алатки се дамка-доказ, рѓа-бесплатно, и сакајте се издува.Лесно да се Чисти и повторна употреба; На акрилна пластика dotting алатки и нерѓосувачки челик топката перо се лесни да се чистат со влажна крпа или хартиена крпа.Тоа се многу погодни за вашата различни употреба.Круг УВ Гел четка, можете исто така да го користите како cuticle четка за чистење, совршена како за професионална употреба и лична употреба.

R

Избор на клиент