.

.

AMT - година Chevy Camaro SS (Претходно Обоен), 1:25 (AMT1020M)

AMT - година Chevy Camaro SS (Претходно Обоен), 1:25 (AMT1020M)

DEN 766.80
Залиха

Тип На Производ : Не Јава Играчка Возило.Пакет Димензии : 11.5 Cm L X16.6 Cm W X24.1 См Х. Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 1.0 Lbs.AMT Е Познат По Никогаш не Компромитирање На Квалитетот И Дизајнирани се Со Корисникот Оптимално Искуство Во Умот.Меѓународни Реномирани За Нашите Разновиден Спектар На Наградуваниот Производи.

R

Избор на клиент