.

.

Човекот-hj Риба Пронаоѓач Sonar Трансдуцерот 2-во-1 Жичен & Безжични Сензорски Преносни Водоотпорен Риба Пронаоѓач 328ft /100 Длабочина Трансдуцерот Риболов LCD Дисплеј (Бој?

Човекот-hj Риба Пронаоѓач Sonar Трансдуцерот 2-во-1 Жичен & Безжични Сензорски Преносни Водоотпорен Риба Пронаоѓач

DEN 1528.80
Залиха

★LCD екран со течни кристали, може да обезбеди кристално јасни слики и одличен целна поделба. ★Здрав дизајн погоден за разни риболов средини. ★Може да открие и да се прикаже подводни преглед, водата, длабочина, температура на водата, риба големина и риба длабочина. ★Погодни за мраз риболов, реката риболов, море риболов, брегот риболов, kayaking риболов, итн. ★Можете да не контактирате во било кое време ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро и да ги реши тоа за вас.Спецификација : 1.Дисплеј : 2.5 инчен висок контраст Dot matrix 4-Ниво сиво FSTN LCD2.Назад осветлување : вклучување/исклучување На Бела LED3.Длабочина Способност : Кабел трансдуцерот 328feet(100);Безжични 147feet(45m)4.Sonar Покриеност : 45 степени зрак агол во 200 Khz(Кабел трансдуцерот)/ 90 степени зрак агол во 125 Khz(Безжичен)5.Безжична оперативен Опсег : 540feet(180m)6.Моќност : 3.7 V литиум batteries7.Лебдечки&Waterproofdesign 8.Безжични Сензорски батеријата reauirement : еден заменливи CR2032 battery Cable трансдуцерот sonar фреквенција е 200 Khz.1.Вода длабочина 2.температура 3. мали риби иконата со depth4.Медиум риба иконата со длабочина 5. дното контура 6.безжична signal7.Батеријата индикатор 8. чувствителност 9.Површината на водата/горниот зум range10.Голема риба иконата со длабочина 11.Долниот зум опсег 1.печат покрие 2. печат прстен 3.батеријата place4.Sonar откривање 5.Дупка се врзани за риболов ilne Packaging : Риба пронаоѓач*1pc Wireless sonar сензор*1pc Cable трансдуцерот*1pc Charger*1pc Vehicle полначот*1pc Stainless гром*1pc Wing орев*1pc Manual*1pc CR-2032battery*1pc.

R

Избор на клиент