.

.

Пријатно се Судрите со Деца Фудбал Чорапи Три Ленти Чорапи Коленото Високи Чорапи Памук Униформа Цевка Чорапи за Момчиња и Девојчиња

Пријатно се Судрите со Деца Фудбал Чорапи Три Ленти Чорапи Коленото Високи Чорапи Памук Униформа Цевка Чорапи за

DEN 143.76
Залиха

Висок квалитет на памучна ткаенина има висока еластичност.Сладок Подарок : тоа исто така може да се дава на деца што секојдневно подароци, роденденски подароци или Божиќни подароци.Ви благодариме за вашето разбирање.Големина : големината е една големина одговара на сите, должината на чорапи е умерена, и еластичноста на памучна ткаенина прави чорапи повеќе погоден за деца на возраст од 3 до 6.Боја : три шари дизајн носи различни бои за да изберете од,богат колоритен е совршен за деца, момчиња и девојки.Повод : може да се користи за момчиња и девојчиња секојдневно носење, училиште, спорт, игри, итн.Време на испорака : 1.Бесплатна испорака во рок од 7-15 работни дена.Премиум Материјал : тоа е направен од високо-квалитет и високо еластична памучна ткаенина, која има карактеристики на пот апсорпција и вентилација, удобно кожата, издржлив и не е лесно да се fuzz.Поради рачни мерења на локации, може да биде грешка на 2-3cm.

R

Избор на клиент