.

.

Печат лак Гелови, 12 Бои за Печат на Гелови Црно Бел Сјај Зелена/Сребрена/Златниот за Нокти Печат Плоча Stamper

Печат лак Гелови, 12 Бои за Печат на Гелови Црно Бел Сјај Зелена/Сребрена/Златниот за Нокти Печат Плоча Stamper

DEN 455.76
Залиха

Посебни 12 шарени нокти гелови за печат помине уметност и печатарски бои.Капацитет на 8ml /0.25 fl.оз.Нема барања за печат брзина, овие гелови можат да бидат добиеше постојано за печат плочи и stamper.Треба да се излечи под УВ/LED светилка.Направен од природни смоли, пониски мирис, безбедно состојки, кој ви овозможува да престане да се грижиш за повреда на вашето здравје.Ние обезбедуваме 1 V1 онлајн услуги на клиентите, било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.РАЗЛИЧНИ ОД ДРУГИТЕ!!!. 12 Живописни Colors Clear & Shinning Гелови Combined Nice Packing Strong & долготрајни.

R

Избор на клиент