.

.

OEMOO Злато Лист Снегулки за Смола Занает, Златна Фолија Gilding Снегулки во Собата за Лигите,Смола Додатоци,Сликарство, Занаети, Ноктите DIY, Дома Декорација

OEMOO Злато Лист Снегулки за Смола Занает, Златна Фолија Gilding Снегулки во Собата за Лигите,Смола Додатоци,Сликарство,

DEN 239.76
Залиха

【Пакет】 - 2 кутии на мрежа алуминиумска фолија налепници во различни стилови и 2 tins на златна и сребрена фолија, прикачите дополнителни анти-статички помош на пинцета, да се спречи клип лист на алуминиумска фолија се држиме до пинцети, може да се создаде шармантна помине украси за вас и вашето семејство. 【Широко Апликација】 - ова gilding снегулки може да се користи за градење,слики, занаети, дома декорација, мебел,градежни,дизајнот на ентериер и уметничка работа,божиќ украси. 【Лесен за Употреба】 - нанесете слој од Лепило лепак гел, се сече парче од ноктите налепница, притиснете го на вашите нокти рамномерно, ќе се применуваат горниот слој и лек. 【Пријатно изненадување】 - Овие фолија нокти налепници се шармантни и деликатна, дека тие лесно ќе ги добие повеќето дами' корист и љубов, можете да ги испратите како пријатно изненадување за вашите пријатели, семејства, мајка, сестра, девојка и повеќе. 【Задоволство Гаранција】 - Ако имате било какви прашања во врска со производите, ве Молиме контактирајте со нас и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа и да ви даде решение.Ние Ќе ви Обезбедиме 180-ден Парите Назад Услуга.Answer : ___________________________ Note : 1.Мали и јаде предмети, па гушење хазард може да постои, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца. 2.Децата треба да се користат под возрасни' надзор. 3.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината. 4.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.

R

Избор на клиент