.

.

30 Пакет ESFUN S Куки Црна Челик S Облик на Куки за Бесење Тави Садови Растенија Кеси Крпи Тешки Кујна Куки Закачалка, Големи 3.7 инчен

30 Пакет ESFUN S Куки Црна Челик S Облик на Куки за Бесење Тави Садови Растенија Кеси Крпи Тешки Кујна Куки Закачалка,

DEN 215.76
Залиха

ЕФИКАСНО СКЛАДИРАЊЕ РЕШЕНИЕ : Овие тешки s куки се едноставни и брилијантен складирање решение за бесење нешто во вашата кујна,плакар, работилница или гаража каде просторот е ограничен,едноставно завршете ги во тенџере багажник,ѕид шини или полици.Со овие S куки можете лесно да ги организирате вашите прибор,тави,садови,прибор,лажици како професионална chelf.Се во вашата рака да го достигне,не дозволувајте нередот ви го одвлекува вниманието и отпад од вашето драгоцено време.ДОБРО НАПРАВЕНИ овие S Виси куки, исто така, погодни за употреба во плакарот,складирање соба,купатило,гаража,работилница и канцеларија, или бесење на растенијата кошница, свири, фенер отворено со овие цврсти челични куки како ви се допаѓа.ВРЕДНИ s стигнат од алатки за садови. - Се задржи вашата кујна во ред со овие комунални куки, ќе најдете време ќе бидат зачувани и да се готвење е повеќе интересно!. - 30 Пакет Тенџере Рек Куки,голема вредност и се многу практични,доволно за вашето слободно или замена, издржлив и силен. - Со 1,2 инчи голем отвор погоден за виси на повеќето од големината род. - S-кука е 3,7 инчи во должина и 0.12 инчи во дебелина;. - Количина : 30 пакет.Широко Апликација : . - Користење на тоа да се откажам чевли и крпи кога одите кампување,На СКАРА за виси на прибор.Тие се, исто така, прави одлична работа се користи како растенија закачалки.- Погоден за прибор, лажици, тави, садови, кафе чаши, садови, перници, крпи, растенија, градинарство алатки, облека и така натаму.- Со овие Тенџере Рек Куки, можете едноставно да се откажам кујна резерви на ѕид наместо sprawled на еден countertop или полнети во фиоки и полици,сè е во вашите раце дофат од алатки за садови.- Задржи вашата кујна во ред со овие комунални куки, ќе најдете време ќе бидат зачувани и да се готвење е повеќе интересно!. 30 Пакет S Виси Куки : . - 30 Пакет Тенџере Рек Куки,голема вредност и се многу практични,доволно за вашето слободно или замена, издржлив и силен.- Со 1,2 инчи голем отвор погоден за виси на повеќето од големината род.- S-кука е 3,7 инчи во должина и 0.12 инчи во дебелина;- Количина : 30 пакет.

R

Избор на клиент