.

.

NEIKO 00200A 1/2 Вози Продолжување Прекинувач Бар | 15 Должина | Ротирачки Flex Глава | CR-V Челик

NEIKO 00200A 1/2 Вози Продолжување Прекинувач Бар | 15 Должина | Ротирачки Flex Глава | CR-V Челик

DEN 313.20
Залиха

[ДОЛГО се ПОСТИГНЕ] : Половина инч вози прекинувач бар со долго 15-инчен справи со тоа обезбедува доволно потпора да се засили вртежен момент. [ТРАЈНИ] : Направена од издржливи капка фалсификувани термички обработени хром vanadium и корозија-отпорни огледало/chrome лак финиш. [РАЗНОВРСНА] : 180 степени флексибилни главата работи во секој агол, да се постигне околу тесни простори и генерирање на оптимизиран потпора. [ДИЗАЈН] : Пролет-оптоварување топката имајќи има приклучоци безбедно и е идеален за да се прекине и да се олабават ' рѓосано, тврдоглав или заглавени ореви и завртки. [ЗАШТИТА] : Плоштадот вози радиус на аглите се намали контактот носат со заклучување за да се страни на fastener отколку на краевите.Стил : 1/2" д-р, 15" ДОЛЖИНА.

R

Избор на клиент