.

.

Holzkary Гира Складирање Рек Многоетапна Гира Носителот Сила за Обука Гира Полици 2-Ниво Компактен Гира Заградата Слободни Тежина Полици за Дома Салата за Вежбање Црна

Holzkary Гира Складирање Рек Многоетапна Гира Носителот Сила за Обука Гира Полици 2-Ниво Компактен Гира Заградата

DEN 561.60
Залиха

【Високо-Квалитетни Материјали】 Гира Рек направени од Високо-Квалитетни материјали преку внимателна Обработка и Дизајн, со Карактеристики на Силна, Носат-отпорни, и Издржливи. 【Стабилна и Издржливи】 Гира Носителот се приспособат на Тегови на сите Големини.Стенд Тежина Рек создава Лесен начин да се Задржи на тегови уредно Чуваат, лесно Достапен. 【Тешки-Должност Изградба】 Овој Тип на Гира Рамка е Домаќински тип Заграда, Може да Има до 2 Пара Тегови.Издржливи Рамка може да Издржи на тешки Товари, додека Отпорна на оштетување од Интензивна употреба со текот на времето. 【Стилски, Но и Практичен】 Складирање Рек дизајн помага да се Зајакне чувството на Модата и да додадете Боја на Спортот.Функционален додаток на вашиот Салата, овој Бесплатен Тежина Организатор карактеристики Rubberized Нозете што Заштитете го вашиот Под од гребење. 【Лесен за Употреба】 Трајни Рек Застане е Мал и Исклучителна, лесно да се Добие и да Носи.Гира Складирање Решетката може да се Пресели во секое време и Трае до Најмалите Јачина на звук кога се Составуваат.Тежина Рок, исто така, ја Апсорбира шок за време на Ре-порибување, Спречување на Решетката од Лизгање. ❧❦❧ Спецификации : ❦ Материјал : ПП ❦ Боја : Црна ❦ Пакет се Вклучени : 1 × 2-слој Гира Rack (Рек само,не вклучувајќи Тегови) ❦ Забелешка : ве Молиме Овозможи 0.5-1cm грешки поради Прирачник за мерење. ❦ Одличен Услугата на Купувачи : Ако поради некоја Причина не сте задоволни во Нашите производи, ве Молиме не двоумете се да Контактирате со нашата Служба за корисници за Помош.

R

Избор на клиент