.

.

Selizo 480 Сетови 4 Бои 3 Големини Кожа Заковки Двојно Капа Занитвам Тубуларна Метал Studs со 3 Парчиња Поставување Алатка за Полнење за Кожа Занает Поправки Декорација

Selizo 480 Сетови 4 Бои 3 Големини Кожа Заковки Двојно Капа Занитвам Тубуларна Метал Studs со 3 Парчиња Поставување

DEN 715.20
Залиха

ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ во СОБАТА : Selizo кожа заковки поставите доаѓаат со 480 поставува двојно капа заковки во 4 различни бои и 3 различни големини со 3pcs поставување на алатки, кои може да се грижиме за вашиот различните потреби во секојдневниот живот.УБАВО АСОРТИМАН НА БОИ И ГОЛЕМИНИ : Оваа кожа заковки полнење има добар избор на големини и бои од злато, сребро, антички месинг темна месинг, одлична за почетокот кожа изработката.ДОБАР КВАЛИТЕТ : се Направени од издржлив бакар, мазна површина обложено со различна боја, не е лесно да исчезнат или да ' рѓа.ПОВЕЌЕ НАМЕНА : Добро за поправка на скршена појас, кожа занает, додавајќи украси, DIY занаети или облека, како што се чевли, капи, фармерки, јакна, и така натаму.Selizo 480 Сетови 4 Бои 3 Големини Кожа Заковки Двојно Капа Занитвам Тубуларна Метал Studs со 3 Парчиња Поставување Алатка за Полнење за Кожа Занает Поправки Декорација.

R

Избор на клиент