.

.

Qianglin 3 Слој Гира Рек Тешки Цврст Челик Гира Тежина Складирање Стојат Носителот Слободни Тежини Хексагонална Тегови, Складирање Решетката за Дома Салата за Вежбање

Qianglin 3 Слој Гира Рек Тешки Цврст Челик Гира Тежина Складирање Стојат Носителот Слободни Тежини Хексагонална

DEN 1804.80
Залиха

⭐Дизајнот е мал и исклучителна, лесно за чување и го носат, може да се пресели во секое време и зазема најмалите јачината за звукот за време собрание. ⭐Го спарите вашиот тегови на овој здрав гира решетката. ⭐Идеален за гира парови над 2 килограми. ⭐Се препорачува тежина е 30 фунти. ⭐Ширина : 12 инчи, висина : 11 инчи, дебелина : 3.5 инчи.Функција : дизајнот е мал и исклучителна, лесно за чување и го носат, може да се пресели во секое време и зазема најмалите јачината за звукот за време собрание.Спарите вашиот тегови на овој здрав гира решетката.Идеален за гира парови над 2 килограми.Се препорачува тежина е 30 фунти.Ширина : 12 инчи, висина : 11 инчи, дебелина : 3.5 инчи.Рек само, не вклучувајќи тегови.Спецификација : Производ Големина : 12 x 11 x 3.5 in Max Тежина Капацитет : За 25kg / 55lb Note : Не вклучувајќи dumbbells Package Вклучува : 1 x Гира Решетката.

R

Избор на клиент