.

.

D DOLITY Мотоцикл Хидраулични Сопирачки Спојки Рака Рачката се Справи со Замена на Собранието - Право

D DOLITY Мотоцикл Хидраулични Сопирачки Спојки Рака Рачката се Справи со Замена на Собранието - Право

DEN 647.76
Залиха

* Лесно да се Инсталира.Нема Промена Е Потребно.Ја подобрува Осетливоста на Вашиот Кочница за Запирање на Моќ и Возење Безбедност. * Во тенџере масло е направен од високо квалитетни материјали. * Одговара за YAMAHAH LC150 MX King150 Y15 Z RExciter150 LC135. * 100% Сосема Нов и висок квалитет, Едноставни за инсталација. * Материјал : алуминиум легура.Ние го продаде 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Можете да го добиете она што го сакате, тука на конкурентна цена!Не двоумете се, само да го купат!Опис : - 100% Сосема Нов и висок квалитет, Едноставни за инсталација. - Лесно да се Инсталира.Нема Промена Е Потребно.Ја подобрува Осетливоста на Вашиот Кочница за Запирање на Моќ и Возење Безбедност - Во тенџере масло е направен од високо квалитетни материјали. - Одговара за YAMAHAH LC150 MX King150 Y15 Z RExciter150 LC135. - Материјал : алуминиум alloy Specification : - Големина : 250mm Package Вклучува : 1 Парче Кочница Спојки Лост Set Note : дозволете малку 0-1cm разликата се должи на рачно мерење.Бои може да изгледа различно во зависност од светлината и како на листата се гледа.Ви благодариме за вашето разбирање и внимание.Ви посакувам пријатен шопинг искуство!.

R

Избор на клиент