.

.

Microwavable Греење Подлога (Зелена Plaid/Голема)

Microwavable Греење Подлога (Зелена Plaid/Голема)

DEN 479.76
Залиха

100% Памук Фланелен Боксери.Големина : 20" X 7.5".Ориз Исполнет Microwavable Греење Подлога, одлични за една ладна ноќ!.Помага при : мигрена главоболки, стрес, артритис, патуваат, мускулни повреди менструални грчеви, итн.Се загрее во микровална печка, се Лади во замрзнувач влажна топлина флексибилни.Топла и ладна терапии, Прва помош, Заеднички & мускулите на грбот.Боја : Зелена Plaid/Големи.

R

Избор на клиент