.

.

iHip Службен МАК - ИНДИЈАНАПОЛИС COLTS - Преносни iDock Стерео Звучници со Безжичен Далечински NFV5000INC

iHip Службен МАК - ИНДИЈАНАПОЛИС COLTS - Преносни iDock Стерео Звучници со Безжичен Далечински NFV5000INC

DEN 1159.20
Залиха

Службен МАК Логото Преносни Јазик Дизајн и Нуди Одличен Квалитет на Звукот.Компатибилен Со Било Стерео Аудио Уреди, Вклучувајќи i Pod, i Phone, и Други MP3 Плеери.AC Адаптер Вклучен.Безжичен Далечински Управувач Вклучени.Ви овозможува да ги Дотерате и Контрола на Јачината на звукот и да го исклучите Од Растојание.ПОМОШЕН-IN 3.5 mm Кабелот Вклучен, Овозможува Тоа Да Биде Компатибилен Со Други Аудио Уреди.Факултативна Напојување 4 AAA Батерии (Батерии НЕ се Вклучени).Оваа IDock е компатибилен со IPad, IPhone, IPod и други MP3 Плеер.Ова ќе се кандидира на вклучени AC Адаптер, или 4 AAA Батерии (не се вклучени).Еден ПОМОШЕН-IN 3.5 MM Кабелот е овозможен за да се овозможи тоа да биде компатибилен со други аудио уреди.Нови за 2012 година, ова вклучува безжичниот далечински управувач овозможува да ја прилагодите јачината на звук или да го исклучите звукот на системот од било каде.Оваа голема нови звук систем е подготвени да карпа, и ќе се тркалаат со вас каде и да одите!Елегантни професионални црн дизајн со tasteful тим логоа нагласи IDock.Оваа IDock е компатибилен со IPad, IPhone, IPod и други MP3 Плеер.Ова ќе се кандидира на AC Адаптер, или 4 AAA Батерии (не се вклучени).Еден ПОМОШЕН-IN 3.5 MM Кабелот е овозможен за да се овозможи тоа да биде компатибилен со други аудио уреди.Нови за 2012 година, ова вклучува безжичниот далечински управувач овозможува да ја прилагодите јачината на звук или да го исклучите звукот на системот од било каде!Поединечно подарок заградени со рачка за употреба како ќе транспорт тоа.Објектот Димензии - 9.5" ширина x 5.5" висина x 2.25" длабочината , Кутија Димензии - 11" ширина x 7" висина x 3.75" длабочина.

R

Избор на клиент