.

.

Moebius Силен Kogar: Пластични Модел Комплет

Moebius Силен Kogar: Пластични Модел Комплет

DEN 700.08
Залиха

Врз основа на горила игра чудовиште филм ветеран Боб Изгореници.Карактеристики повеќе глави за Kogar, Боб Изгореници, и Tracy на Горила. 1 : 12 скала сите пластични, snap-заедно модел комплет.Без цемент е потребно.Обичај градител комплет со опционални делови.Од Производителот Супер колектор Боб Изгореници е најновиот Чудовишта на Филмови комплет од Moebius.Боб е човекот во горила одговараат во многу од вашите омилени филмови, плус Трејси карактер во оригиналниот Ghostbusters ТВ шоу.Комплет доаѓа во комплет со Боб Изгореници, Kogar, и Трејси глави.Snap собранието, заврши со база и clapboard.

R

Избор на клиент