.

.

Златна Фолија Снегулки за Смола Gilding,15 Грама Метални Фолии Снегулки Лист за Божиќ Уметност,Накит Одлуки,Училиште Уметнички Занаети,Сликарство, Нокти, Лигите и Дома

Златна Фолија Снегулки за Смола Gilding,15 Грама Метални Фолии Снегулки Лист за Божиќ Уметност,Накит Одлуки,Училиште

DEN 167.76
Залиха

Gilding Снегулки Сет : Содржи 3 шишиња на Метални Фолии Снегулки, Боја 2.5 Имитација златни снегулки/ имитација сребрена/ 100% бакар снегулки,и нето тежина на секое шише е 5g, целосно 15 грама.Пластични Чување Шишиња : Секоја боја на имитација на фолија снегулки се пакува во пластична складирање шише, што може да ги задржи добро и retrieval погодно и одржување на снегулки чисти по секоја употреба, преносни за лесно да се носат.Различни Користи : Одговара за градење, слики, занаети, дома декорација, мебел и уметнички.Направи одлична сјајна текстура за вашиот мебел и занаети изгледа прекрасно.Употреба се Бескрајни!.Материјал : злато gilding снегулки се направени од бакар и на сребро. снегулки се направени од алуминиум.Лесен и може да се teared според ви треба.Ве молиме Имајте на ум : Не-масло за јадење, Или Фолија Снегулки, не може да се користи за да ги красат торта, сладоледи,пијалоци и други видови на храна.Карактеристики : Лесен за складирање и за носење : Секој фолија лажни доаѓа со трајни пластични складирање кутија која може да се задржи снегулки чисти по секоја употреба, ќе можат да носат и да ги чува лесно и удобно.Повеќе за употреба : имитација метални фолии снегулки може да се широко се применува за градење, слики, занаети, мобилен телефон случај, покана картичка, чанти, облека, мебел, епоксидна смола, дизајнот на ентериер ,уметничка работа,помине уметност декорација,итн.Спецификација : 1. Материјал : имитација злато, алуминиум, бакар 2. Боја : злато, сребро, бакар 3. Тежина : секое шише тегови 5 грама.Забелешка : Овие gilding снегулки не е за јадење, не може да се примени за да ги красат торта, сладоледи, храна.Бојата може да постои малку разлика поради различни прикази.

R

Избор на клиент