.

.

Mepra AZC1026C1105 Овошје Вилушка Coccodrillo, од не ' Рѓосувачки Челик

Mepra AZC1026C1105 Овошје Вилушка Coccodrillo, од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 21445.20
Залиха

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra Прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.ИТАЛИЈАНСКИ ИЗРАБОТЕНИ ДИЗАЈНИ : Mepra е познат за иновативност во дизајнот, благодарение на соработки со важни италијански дизајнери како што се Angelo Mangiarotti.Сега ќе можете да лесно да се донесе парче Направени во Италија историјата на вашата маса.Се ДОЖИВЕЕ НЕШТО ПОСЕБНО : На Coccodrillo прибор за јадење поставен е уникатен збир на прибор за јадење, ексклузивно дизајниран во Италија од страна на Mepra дизајнери.Моделот на секое парче потсетува на крокодил кожата и додава екстра стил и елеганција на собата.ВИСОКА ОТПОРНОСТ на ПРИБОР за јадење : јадење прибор за јадење поставен е направена со користење 18/10 нерѓосувачки челик.Оваа челик содржи повеќе од 5% на легирање елементи и е многу силна.Материјалот останува непроменета со корозија и оксидација.MEPRA ДЕСЕРТ ВИЛУШКА : на Располагање во собата на 48, ова челик овошје вилушка е 17.145 cm долга.Тоа е мазна нерѓосувачки челик заврши и е ергономски дизајниран за удобен зафат.Тоа често се користи од страна на многу хотели, ресторани, кафулиња и бутици банкети да се заврши табела settings.Достапни во собата на 48, ова Mepra Нерѓосувачки Челик Десерт Вилушка е 17.145 cm долга.Тоа е мазна нерѓосувачки челик заврши и е ергономски дизајниран за удобен зафат.Тоа често се користи од страна на многу хотели, ресторани, кафулиња и бутици банкети да се заврши табела settings.На Coccodrillo прибор за јадење поставен е уникатен збир на прибор за јадење, ексклузивно дизајниран во Италија од страна на Mepra дизајнери.Моделот на секое парче потсетува на крокодил кожата и додава екстра стил и елеганција на собата.Mepra Прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.

R

Избор на клиент