.

.

OBDLink LX OBD2 Bluetooth Скенер за Android и Windows

OBDLink LX OBD2 Bluetooth Скенер за Android и Windows

DEN 1680.00
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .ГОЛЕМА БРЗИНА на СКЕНИРАЊЕ АЛАТКА : се Трансформира вашиот Windows КОМПЈУТЕР, лаптоп, или на телефон во супер-брзи, точни автомобилската дијагностички уред (не се компатибилни со Apple i OS уреди).БЕЗЖИЧНА ДИЈАГНОСТИЧКИ УРЕД : Bluetooth скенирање алатка е лесно да се инсталира, безбедно да ја напушти вклучен без одвод на вашиот автомобил батеријата, и се одликува hackerproof безжична безбедност.БЕСПЛАТНИ АНДРОИД СТАН т попречи возач простор за нозе и се карактеризира со исклучителни перформанси, интелигентен режим на спиење, хакерите-доказ за безбедност, исклучителни трета страна стан поддршка и слободен живот фирмверот и софтвер надградби.OBDLink LX вклучува слободни OBDLink Андроид стан, која работи исклучиво со OBDLink производи.На OBDLink стан е преполна со извонредни карактеристики кои го прават тоа лесно да пристапите, график, дневник и извоз во реално време мотор податоци.Плус, вашите автомобили податоци директно може да се симне или да се моментално подигнале и го споделува со другите користење на Drop Box.Сакате повеќе величини?Креирате сопствени живеат табла директно на вашиот Android телефон или таблет.Постојат никогаш не месечна претплата такси или податоци планови, in-app купувања, скриени трошоци, или реклами. *Забелешка : OBDLink стан, не е компатибилен со Windows phone 8. Ве молиме посетете ја нашата официјална страница за компатибилен 3rd партија апликации.

R

Избор на клиент