.

.

Linksys DOCSIS 3.0 8x4 Кабелски Модем Заверена со Comcast Xfinity, Time Warner Cable, Повелбата, Кокс, Cablevision, и повеќе (CM3008) (Обновена)

Linksys DOCSIS 3.0 8x4 Кабелски Модем Заверена со Comcast Xfinity, Time Warner Cable, Повелбата, Кокс, Cablevision,

DEN 1643.76
Залиха

Оваа Заверена Обновена производ е производителот реновиран, покажува ограничено или воопшто не носат, и ги вклучува сите оригинални додатоци плус 90-ден гаранција.Висока Брзина Кабелски Модем само, не вклучува телефон/глас пристаништа.Искуство оптимално Wi-Fi брзина од вашата постоечка интернет провајдер планови до 100 Mbps.Идеален за стриминг медиа, онлајн игри, и прелистување на веб.Карактеристики Intel Пума 5 чипсет да постигне голема брзина низводно и возводно перформанси.Лесно plug and play setup.Заверена од поголемите кабелски оператори.За постоечките Интернет планови до 100 Mbps, тоа е сертифициран од страна на сите големи кабелски провајдери така ќе се елиминира месечна модем за изнајмување такси.Обезбедување стабилен,-со голема брзина на поврзување за стриминг и сурфање, тоа е опремен со 8 преземете и 4 испратите канали.Тоа се одликува со Intel Пума 5 чипсет да постигне голема брзина низводно и возводно перформанси.Уверение за DOCSIS 3.0, на CM3008 карактеристики лесно plug and play setup.

R

Избор на клиент