.

.

Црно Мини Лустери Тапан Газа Кристал Модерна Таванот Светлина Тела 3-Светлина за Спалната соба Foyer

Црно Мини Лустери Тапан Газа Кристал Модерна Таванот Светлина Тела 3-Светлина за Спалната соба Foyer

DEN 1727.76
Залиха

【Големина】спалната соба таванот светлина тела е димензија е 7.3"x 11",монтажа Плоча Дијаметар е 9.8".Нето-предиво материјал, лесно да се чистат со влажни брише. 【Соберат】 Само висат на кристал стрингови.За 5 минути за да се инсталира на овој мал лустерот светла.Наставата се вклучени во пакет. 【Сијалица барање】E12*3,60 W,одговара за ЛЕР/CFL/Блескаво сијалица,укажуваат на тоа LED,трае долго и заштеда на енергија. 【Апликација】таванот осветлување е идеална за спалната соба, ходникот,плакар,особено девојка спална соба.Предложи соба Големина : 10-15 ㎡.На трајни структура и полиран дизајн на оваа лустерот обезбедува допир на класа, додека виси кристали ќе dangle и елегантен начин,додадете едноставен стил на вашата спална соба.Оваа прекрасна модерна таванот светилка е погодна за ходникот.Светлината е мека и создава топла атмосфера за да се чувствуваат удобно.Додадете некои класа до вашиот дом, оркестарот со овој 3-светло мали кристал лустерот.Оваа елегантна светлина тела ќе ги заслепуваат вашиот дом со убавина.

R

Избор на клиент