.

.

Phomemo D30 Етикета Создателот-со 3 Тркалаат Боја Етикета Хартија 1/2 X 1 7/8 (14mm X 50mm) 130 Labels/Ролна, Црно на Пинк, Bule,Жолта, за Дома, Канцеларија, Училиште, Организирање, Чување-К?

Phomemo D30 Етикета Создателот-со 3 Тркалаат Боја Етикета Хартија 1/2 X 1 7/8 (14mm X 50mm) 130 Labels/Ролна, Црно

DEN 1490.40
Залиха

√ Она што ќе добиете : Phomemo D30 Етикета создателот + 3 тркалаат 14mm X 50mm бела етикета хартија.1/2" X 1 7/8" (130 labels секоја тек), Црна и бела исписи.Тоа е вода,отпорни на абразија и BPA free. √ Широко се користи : Совршено се за домот/office/организација/подарок и повеќе апликација.Тоа е погоден за етикетирање,складирање,одбележување и повеќе бескрајни задачи во дневна.Тоа е идеален за прославувањето на нова година, на вљубените дена presnet за детето,семејството и пријателите. √ Термички печатење : Phomemo D30 етикета создателот се bluetooth безжична конекција и користење на термална технологија на печатење кои се не со мастило или тонер е потребно.Систем за Android 4.0 и IOS 8.0 или погоре.Мини преносни големина (131.1 x 75.5 x 29mm) и само 160g, кои лесно може да се земе било каде. √ Лесен за употреба : една кликнете на печатење, заштеда на време и напор.Smart app нуди различни фонтови, филтер ефекти и теми.Користење на стан : Инсталирајте Печатење господар Стан од Apple Продавница Google Play-да го Вклучите D30 печатач и отворете bluetooth конекција.Избор на печатач модел D30 од стан - Уживајте во Печатење. √ Отстранета лесно,без остатоци лево : Phomemo D30 налепница на хартија нема да остават остатоци по лесно отстранување, вие не треба да се рек вашиот мозок да се исчисти ставете површината.Phomemo D30 Етикета Создателот-со 3 Тркалаат Боја Етикета Хартија 1/2" X 1 7/8" (14mm X 50mm) 130 Labels/Ролна, Црно на Пинк, Bule,Жолта, за Дома, Канцеларија, Училиште, Организирање, Чување-Комбо Сет.

R

Избор на клиент