.

.

SONGMICS Накит Кабинет Кат Стои, Lockable Накит Организатор со Висок Целосна Должина Огледало, Дното Фиока, Полица, Тркала, Накит Armoire, Подарок Идеја, Потресени Бела и Црна UJJ

SONGMICS Накит Кабинет Кат Стои, Lockable Накит Организатор со Висок Целосна Должина Огледало, Дното Фиока, Полица,

DEN 1759.20
Залиха

КОНЕЧНО, СИТЕ ВАШИОТ НАКИТ ИМААТ УДОБЕН ДОМ : Целосна должина огледало?Во право пред вас.Простор за складирање?Со 92 earring места, 36 прстени слотови, 1 хривнија прачка, и 32 ѓердан куки, овој накит кабинет држи вашиот постојано расте скапоцен камен собирање, ревносно.ДУРИ И ЗА КОЗМЕТИКА И ПОВЕЌЕ?Да! 2 обраснат на лице маска кеси, 3-слот четка послужавник, на 10-слот кармин послужавник, и 4 полици во внатрешноста на кабинетот корал сите вашата убавина тајни.Гледај!На полица и фиока под задржете кеси или книги; како и за зеленило, украси?Зошто да не?.СТИЛ ДЕКЛАРАЦИЈА : Од вашиот накит се одрази на вашиот вкус, чувајте ги во стил во овој око-пријатни накит организатор—со кабинетот, во потресени бела завршница и богата дрво текстура, тоа oozes шик и елегантен изглед.ОД соба в СОБА : го Пополни тоа, да ја преместите, се заклучува во место, проверете ја вашата облека со големи, целосна должина огледало.Можете лесно може да го планирам овој накит кабинет со 4 тркала од една соба во друга и да се заклучува во место како да се подготвите за една ноќ.ЗАДРЖИ го ТОА ЕДНОСТАВНО : Со претходно собрани кабинет, едноставно прикачите рамка и долната полица од следниве илустриран инструкции, а потоа вметнете ги ткаенина фиока, и тоа е тоа—сега е вашето време да се направи да изгледа зашеметување.Направена со квалитетот инженерните дрво, тоа е sturdily изградени за ден-за-ден употреба.Со повеќе прегради, куки, дупки, и слотови за лесно складирање на различни додатоци.Фали еден едноставен и елегантен дизајн, создава пријатна-уште-стилски чувствуваат во вашата соба.Им даде на овој стилски накит организатор на вашата специјална некој и да се види како тие насмевка од уво до уво.Боја : Потресени Бела, Црна.Материјал : МДФ (Средна Густина Лесонит) Кабинет, Метални Нозе, Стакло и Огледало, Не-Плетени Ткаенини Фиока со МЕДИЈАПАН-Соочуваат Фронт.Производ Големина : 16.3 L x 14.6 W x 60 H (41.5 x 37 x 152.5 cm).Кабинетот Големина : 14.6 L x 4.2 W x 42.7 H (37 x 10.5 x 108.5 cm).Производ Тежина : 31.3 lb (14.2 kg). 1 x Накит Кабинет. 1 x Собранието Комплет. 1 x Анти-Совет за Полнење. 1 x Инструкции.Избегнувајте долго време изложување на силна сончева светлина.Не се стави производот во влажни места.На децата не им е дозволено да си играат со него.

R

Избор на клиент