.

.

WoolAddicts Lang Предиво Шема Книга #4

WoolAddicts Lang Предиво Шема Книга 4

DEN 211.44
Залиха

Волна Зависници Шема Книга #4. Пролет-Лето 2020 Година. 35 Дизајни & Додатоци.Предмет : Плетење.Проектот Тип : Жени, додатоци.Се препорачува Предиво : Wool Addicts предиво.Волна Зависници Шема Книга #4. Пролет-Лето 2020 Година. 35 дизајни & додатоци во Wool Addicts предиво.Вториот настава книшка за нов предиво од WOOLADDICTS од Lang Предиво. 3 предиво - Librty, Среќа, Сонце, 3 боја светови и свесно се од суштинско значење намалена трикотажа со 35 модели.Јасна без многу ѕвона и свирки.На предиво се сам.Стил што не го следи само еден тренд, една сезона.Наместо класичен модата, која е во постоење за многу години.Упатствата во оваа брошура се во германски, англиски, француски и холандски jазик.Мека корица.

R

Избор на клиент