.

.

LIXBD Восок Бања Рака Третман Mitts Нога Спа Маска Тенка Топлина Терапија Изолирани Мека Памучна Белезници Нозе Рака Грижа Сет (Сина)

LIXBD Восок Бања Рака Третман Mitts Нога Спа Маска Тенка Топлина Терапија Изолирани Мека Памучна Белезници Нозе

DEN 1137.60
Залиха

Направени од мек памук, со висок квалитет крпа со памук лагер.Имајте на топол восок на раце и нозе топло по прават парафински натопи да помогне да се зголеми влага апсорпција во кожата за добар ефект.Одлично да се користи со Парафински Бања Потоплите Восок Грејач БАЊАТА.Погоден за професионални салон парафински восок и спа или домашна употреба. -Овој производ е обично се спроведуваат во рок од 7-15 дена и се врати безусловно во рок од 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене, ти благодарам!Ако како подарок за девојка, пријател, љубовник, соученичка на наставниците, девојка, ве молиме контактирајте ме и јас ќе го користи подарок завиткување за вас да брод.

R

Избор на клиент